Author: p***c
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really good value for money quality phone functions well easy to set up
Color: Blue
Price: 1 101kr
Original Price: 1 187kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Blue |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OUKITEL |
| Model | Oukitel C57 Pro |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | None |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 576 x 1280 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 4200mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T107 |
| SKU | sw2411117923252232 |
Brand Name: OUKITEL
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/OUKITEL-sc-0141884913.html
Quality: 2521674 people said the quality is very good!
Author: p***c
Date:
Review: Really good value for money quality phone functions well easy to set up
Color: Blue
Author: j***8
Date:
Review: Jest ok
Color: Purple
Author: s***3
Date:
Review: Telefone com a bateria que não aguenta muito tempo. Mas a nível de funções é bom.
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.